Останні відгуки
- Автошкола "ЕЛІТ-АВТО-ІФ"00Сподобалось: Хочу подякувати автошколі за якісне навчання та професійний підхід. Теоретичні заняття проходи...1 рік тому
- KarpatiX_clean01Замовляла хімчистку килима — результат перевершив очікування! Плям як не було, запаху свіжості вистачило на...1 рік тому
- Завод по виробництву бруківки "PROSPECT"03Сподобалось:якість, ціна, обслуговування, терміни. Рекомендую Хороший виробник, абсолютно ідеальний підхід до кожного клієнта.1 рік тому
- Медичний центр "Мед-Атлант"01Сподобалось: Відмінний кардіолог Хомут Лілія Володимирівна з Мед-Атлант. Була у неї на консультації, оскільк...1 рік тому
- Сауна "Party club"01Гарне, приємне обслуговування, доступні ціни. Відпочивали з подругами і все сподобалось, в приміщенні було тепло, великий, чистий басейн.1 рік тому
- Агентство нерухомості "Золотий ключик"00Сподобалось:Хочу порекомендувати ріелтора Володимира щиро та від душі . Швидко та якісно вирішує питання, ві...1 рік тому
- Frank кав'ярня by O&L00Сподобалось: Чудова кава та чудові господині! Привіт із Харкова! Дякуємо Вам! Загальне враження: Рекомендую.1 рік тому
- Комп'ютерна компанія "КОНТАКТ ІФ"00Дякую все зробили гравіюваня ідеально, гравіювання на ноут фірми DELL, все супер1 рік тому
- Дика баня03Це була не просто баня — це була магія! 🔥 Після бані — неймовірне озеро з чистою джерельною водою, де кожне ...1 рік тому
- Бюро перекладів "Lingva"00"Бюро перекладів та апостилювання " Lingva", дякую за якісну та професійну роботу! Все зроблено дуже швидко, ч...1 рік тому
- Стоматологія00Сподобалось: Хочу висловити щиру подяку лікарям-стоматологам - Синчук Христині та Мельник Лідії за їхню про...1 рік тому
- Салон краси "Mirror"00Загальне враження: Дуже люблю цей салон краси і всім рекомендую .Тут зроблять тобі гарний манікюр,педекюр,бр...1 рік тому
- Друкарня "Mak Print"03Якщо не шкода часу і нервів, то вам сюди. Непрофесійно, довго, неякісно, не орієнтовано на клієнта! Найгірший сервіс з усіх, з якими приходилось мати справу.1 рік тому
- ТМ "Діскавері. Телебачення. Інтернет"00Сподобалось: що тут може сподобатись???? Не сподобалось: жахливий інтернет!!! Відношення до абонентів - ніяке!!! ...1 рік тому
- Roll Star02Сподобалось : швидкість виконання Не сподобалось: поки не бачу недоліків Загальне враження : якість на висоті !1 рік тому
- Прінт-СВ00Сподобалось: Привітливий персонал, дуже якісний друк по вигідній ціні. Загалом - СУПЕР!1 рік тому
- ТОП Тюнінг01Сподобалось:Хочу подякувати Володі за те, що взявся за складну проблему замка дверки водія! Робота зроблена професійно, якісно та з душею! Загальне враження: Однозначно рекомендую!1 рік тому
- Roll Star00Сподобалось:Якість комплектуючих та тканини на дуже пристойному рівні. Загальне враження: Професіонали своє справи. Все підкажуть,порадять,проконсультують.1 рік тому
- АВТОСКЛО-МАКС00Сподобалось: Дуже задоволена роботою даних майстрів, робила заміну лобового скла, все дуже швидко, за декільк...1 рік тому
- Медичний центр "Мед-Атлант"01Загальне враження: Для видалення патологічно змінених тканин шийки матки (дисплазія) мені була призначена ...1 рік тому